Biz Kimiz?

ATS GRUP’A BAĞLI ATS ENERJİ SİSTEMLERİ ŞİRKETİMİZ

HAZIR SOLAR SİSTEMLERİ ,MONTAJ,DEMONTAJ SİSTEMLER VE TÜM ARADIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN FİRMAMIZI ZİYARET EDEBİLİR veya SİTEMİZİN İLETİŞİM FORMU İLE BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri, yakıtların atmosfere saldığı gazlar sonucu ortaya çıkan iklim değişikliği gibi çevresel etkileri azaltmak adına doğanın sunduğu güneş enerjisinin kullanılmasını sağlayarak gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakılmasına öncülük etmektedir.

ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri ATS Şirketler Grubu bünyesinde hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarındandır. Türkiye, Kıbrıs, İran ve Irak’ta büyük montanlı projelerde yer almaktadır.

 

ATS YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ PRENSİPLERİMİZ

 

Kusursuz proje yönetimi

Anahtar teslim GES çözümlerinde EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) deneyimimiz sayesinde projenizin tüm sorumluluğu ATS ENERJİ uzman ekiplerinin güvencesindedir. Yüksek toplam ürün kalitesi, planlama ve zamanlama taahhütleri ile optimum sistem veriminiz güvencemiz altındadır.

 

performans garantisi

Performans garantileri

İlgili tüm kritik sertifikasyonlara sahip olan ürünlerimiz ve tedarikçilerimiz hem ATS ENERJİ mühendisleri tarafından hem de dünyaca tanınmış TÜV, VDE ve SGS gibi bağımsız enstitüler tarafından düzenli olarak denetlenmektedirler. Kapsamlı ve hassas kalite kontrol güvencelerimiz ile üstün EPC yetkinliğimiz sayesinde GES yatırımlarınızı son derece güvenli kılacak uzun-dönem ürün ve sistem  performans garantileri sunmaktayız.

 

turk_muhendisligi

Tecrübe, özgüven ve Türk mühendisliği

30 yılı aşan sektör deneyimimiz ile TÜRKİYE çapında öncü sistem uygulayıcılarından birisi olarak anahtar teslim sistem uygulamalarında tüm iklim koşulları ve zemin şartlarına uygun çözümlerle hizmetinizdeyiz. Bugüne kadar TÜRKİYE çapında kurulu gücü 1 MW’ı aşan sistem kurulumlarımız bunun en anlamlı ve isabetli göstergesidir.

 

ats enerji finansal konum

Güçlü finansal konum ve operasyonel esneklik

Dinamik aile şirketi yapısı sayesinde hızlı karar mekanizması ve operasyonel esnekliğe sahip ATS ENERJİ 2011’deki 100.000 Dolar’lık satış geliri ile sektördeki konumunu güçlendirmiştir.

30 yıllık istikrarlı ve stratejik büyüme ile TÜRKİYE çapında 50 çalışan ve 2 temsilciliğimiz bulunmaktadır. ATS ENERJİ.Güçlü finansal yapımız ve uzman işgücü kaynaklarımızla sanayi ölçekli büyük proje kurulumlarında nitelikli, güvenilir ve ETKB standartlarına uygunluk garantisi ile  EPC çözümleri sunmaktayız.

 

surdurulebilir

Sürdürülebilir “İşletme ve Bakım”

Hızlı ve etkin operasyonel müdahale yeteneğimiz ve 25 yıla varan tesis ve toplam ürün garantilerimiz sayesinde yatırımlarınızın uzun dönemli işletme ve bakımı konularında önemli zaman ve kaynak tasarrufları sağlamaktayız. ATS ENERJİ İşletme ve Bakım (Operation and Maintenance) Anlaşması ile, işletim ömrü süresince sisteminizin sorunsuz operasyonunu da güvencemiz altına almaktayız.