Solar Enerji Otopark Projeleri

Solar Otoparklar

Günümüzde hemen hemen her ailede bir araba bulunmakta ve alışveriş merkezleri her gün daha artan açık otoparklar kullanmaktadırlar. Açık otoparklar geniş bir kullanım alanını sadece araçların park etmeleri için değerlendirilmektedir. Bu alanlar ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri için hem firmalara hem de topluma enerji sağlayacak ve toplumsal farkındalık yaratacak alanlardır.

Yapılacak solar enerji otoparklar ile hem toplumun gözünde göstermiş olduğunuz hizmetler artacak hem de enerji üreterek elektrik tüketiminiz azalacaktır.

Solar Enerji Otoparkları elektrik enerjisi üreten ve bunun yanında otomobillerin rahat bir şekilde park edebileceği gölgelendirilmiş alanların sağlandığı son derece modern dizay edilmiş fonksiyonel bir üründür. Klasik bir açık otoparkla kıyaslandığında aslında ikisi bir arada ürün olarak tanımlanabilir ki üzeri kapalı bir araç park alanı ile güneş modüllerinden oluşan bir solar sistemdir. Yüksek performanslı fotovoltaik modüller ile alüminyum ve çelik bölümlerden oluşan Dekra sertifikalı gelişmiş bir ürün olduğu söylenebilir.

 Avantajları

Güneş OtoParkı ürettiği elektriği şebekeye satmak yoluyla yatırım maliyetini geri ödeyen bir yapıdadır.
Boyutu ve işlevi bakımından serbestçe tasarlanıp yapılandırılabilir ve hatta istenirse ilavelerle büyütülebilir.
Çatıdaki alan gibi sınırlı olmayan park alanında yüksek performanslı modül kullanılarak ilave bir değer yaratılabilir.
Alüminyum ve sıcak daldırma galvaniz kaplı çelik malzemeden üretilen korozyona dayanıklı yüksek kalitede bir üründür.

 

GERİ DÖN

Ürünlerimiz Sizi Aydınlık Bir Geleceğe Taşır - ATS Yenilenebilir Enerji Sistemleri